AUTOMOBILIŲ NUOMA SU VAIRUOTOJU

Automobilių nuoma Vilniuje ir kituose miestuose tampa vis populiaresne paslauga, tad nenuostabu, jog šią paslaugą teikiančios įmonės savo klientus stengiasi nustebinti ir kitomis papildomomis galimybėmis. Viena iš jų – automobilių nuoma su vairuotoju. Kokie šios paslaugos teikiami privalumai?

Pirmiausia ši paslauga aktuali tiems, kurie nori greitai ir patogiai pasiekti kelionės tikslą, tačiau neturi galimybės patys vairuoti automobilio. Galbūt dar tik svarstote apie vairavimo kursus, o gal kuriam laikui teko atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu – nepriklausomai nuo to, kokia yra priežastis, išeitis visuomet yra. Pasirinkę automobilių nuomą kartu su vairuotoju, galėsite mėgautis kelionės patogumais, tačiau tuo pačiu neatsisakyti galimybės keliauti būtent šia transporto priemone.

Toks variantas patogus ir tuomet, kai norisi atsipalaiduoti ar susikoncentruoti į kitus dalykus. Vykstate į svarbų susitikimą ir norite skirti laiko papildomam pasiruošimui? Pasirinkę automobilių nuomą su vairuotoju, kelionės laiką be papildomo streso galėsite skirti svarbiems darbams. Kelionės saugumu pasirūpins patyręs vairuotojas, tad Jūs galėsite susikoncentruoti tik į savo užduotis.

Nusprendus keliauti kartu su kompanija, dažnai iškyla klausimas, kam teks sėsti į vairuotojo kėdę. Gimtadienis, kita svarbi šventė ar renginys – nepriklausomai nuo to, kur planuojate vykti, tokiomis progomis dažniausiai norisi pamiršti vairavimą ir kartu su visais atsipalaiduoti. Nusprendus išsinuomoti automobilį kartu su vairuotoju, visi būsimos šventės dalyviai galės mėgautis drauge praleistomis akimirkomis ir visiškai pamiršti apie vairavimą.

Keliaujant su didesne kompanija, reikia pasirūpinti ne tik savo, bet ir kitų keleivių saugumu, o jeigu stengsitės nepraleisti svarbių momentų ir norėsite kaip įmanoma labiau įsitraukti į smagius pokalbius, automatiškai nukentės ir koncentracija. Rizikuoti ar ieškoti kitų kelionės būdų dabar nebereikia, kadangi pasirinkus šią paslaugą, Jūsų saugumu rūpinsis profesionalūs ir atsakingi vairuotojai.

Automobilių nuoma su vairuotoju – galimybė kiekvienam pasimėgauti drauge su artimaisiais praleistomis akimirkomis ar tiesiog maksimaliai atsipalaiduoti. Galimybė užleisti vairuotojo kėdę kitiems, pasitaiko nedažnai, tad nepraleiskite šios progos ir pasimėgaukite keleivio vaidmens teikiamais privalumais.