KAIP IŠSIRINKTI AUTOMOBILĮ NUOMAI?

Automobilių nuoma Vilniuje ir kituose šalies miestuose kaskart sulaukia vis daugiau naujų vartotojų susidomėjimo – jeigu ir Jūs nusprendėte išbandyti šią paslaugą, turėtumėte žinoti, jog pirmiausia reikės apgalvoti ir tam tikras detales. Vienas svarbiausių klausimų, į kurį teks atsakyti – kokį automobilį rinktis nuomai?

Automobilių nuomos paslaugas teikiančios įmonės dažniausiai gali pasiūlyti skirtingų modelių variantus, todėl nuspręsti, kuri transporto priemonė būtų geriausias pasirinkimas – išties nelengvas uždavinys. Vis dėl to, renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus, kurie padės lengviau apsispręsti.

Pirmiausia reikėtų įvertinti keliaujančiųjų skaičių. Išsiruošus į kelionę vienam ar kartu su draugu, tiks ir mažesnis automobilis, tuo tarpu tuomet, kai keleivių skaičius kur kas didesnis, siekiant užtikrinti maksimalų komforto jausmą kiekvienam iš jų, verta pagalvoti ir apie mikroautobuso nuomą.

Kitas svarbus aspektas yra automobilio pavarų dėžė. Tiems, kurie visuomet naudojosi transporto priemone su mechanine pavarų dėže, gali būti sunku iš karto prirasti prie automatinio automobilio – tas pats gali nutikti ir priešingu atveju, todėl norint, jog kelionė būtų saugi ir sukeltų tik teigiamas emocijas, vertėtų iš anksto įvertinti savo vairavimo įpročius ir įgūdžius.

Siekiantiems sutaupyti, taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį į nuomojamo automobilio kuro sąnaudas – tai ypač aktualu tuomet, kai planuojamos kelionės atstumas yra itin didelis. Prieš nuomodamiesi transporto priemonę, nepamirškite pasitikrinti, ar kartu su ja bus suteikiamas ir automobilio draudimas – tokiu būdu išvengsite galimų nesusipratimų kelionės eigoje.

Galiausiai beliks apgalvoti papildomus komforto ir prabangos klausimus. Galbūt seniai svajojote išbandyti vieną ar kitą elegancija dvelkiantį automobilį, o gal nuomositės jį ypatingai progai, todėl norite itin prabangaus varianto – naudojantis automobilių nuomos paslauga visus šiuos norus galėsite lengvai įgyvendinti. Automobilyje įmontuotas oro kondicionierius taip pat užtikrins maksimalų komforto jausmą, o jeigu transporto priemonė bus techniškai tvarkinga – jauki atmosfera ir smagūs kelionės įspūdžiai bus garantuoti. Jums tuomet beliks pasirūpinti smagia kompanija, suplanuoti kelionės maršrutą ir atsipalaiduoti.