Automobilio rezervavimas

Rezervuoti galima konkretų automobilio modelį. Jums atvykus pasiūlysime geriausią variantą ir stengsimės patenkinti Jūsų pageidavimą.

 

Minimalus nuomos laikotarpis

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para. Minimalus automobilio nuomos laikotarpis su vairuotoju – dvi valandos.

 

Reikalingi dokumentai

Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti galiojantį pasą, kuriame duomenys apie asmenį yra parašyti lotyniškomis raidėmis.

 

Apmokėjimas ir užstatas

Apmokėjimas galimas grynaisiais pinigais ar pavedimu. Užstato suma yra 150 – 600 €, priklausomai nuo automobilio klasės. Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, rezervuota užstato suma yra grąžinama.

 

Bendrieji reikalavimai vairuotojams

Minimalus vairavimo stažas – du metai.

Minimalus vairuotojo amžius – 24 metai.

 

Automobilio pristatymas arba paėmimas

Klientui pageidaujant, automobilį galime pristatyti į bet kurį  Lietuvos miestą, o pasibaigus nuomai, jį paimti. Šiai paslaugai taikomi AutoKorona patvirtinti įkainiai.

 

Papildomas vairuotojas

Išnuomotą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu į nuomos sutartį įtraukti papildomi vairuotojai. Vienas papildomas vairuotojas į sutartį įtraukiamas nemokamai. Papildomo vairuotojo paslauga kainuoja 6 € per parą kiekvienam sekančiam papildomam vairuotojui, bet ne daugiau kaip 60 € už visą nuomos laikotarpį. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį.

Automobilio draudimas

Visi automobiliai apdrausti KASKO, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės, keleivių bei vairuotojo draudimai. Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 300 € bauda.  Automobilio dokumentai ir raktai nėra apdrausti. Automobilio draudimo negaliojimo sąlygos pridedamos atskiru priedu.

 

Nuomininko atsakomybė automobilio vagystės ar avarijos atveju

Nuomininko atsakomybė automobilio avarijos ar vagystės atveju yra 150 – 600 € (priklausomai nuo automobilio klasės).  Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti AutoKoronai, išnuomoto  automobilio raktus ir dokumentus.

 

Pakaitinis automobilis

Sugedus automobiliui, įvykus autoįvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, AutoKorona suteikia Nuomininkui kitą automobilį, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

 

Techninė pagalba

Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.

 

Degalai
Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, Nuomininkas sumoka tik už trūkstamus degalus, be papildomo mokesčio.

 

Vėlavimas grąžinti automobilį

Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 59 minutės.

 

Rezervavus automobilį ir neatvykus jo nuomotis

Kai klientas apie rezervacijos atšaukimą nepraneša ir neatvyksta – AutoKorona pasilieka teisę už patirtus nepatogumus bei nuostolius pasilikti sutartą avansą.

 

Automobilio nuoma su vairuotoju

Klientui, kuris nenori ar neturi galimybės vairuoti, siūlome automobilio nuomą su vairuotoju, laisvai kalbančiu angliškai ar rusiškai.

 

Nenumatytos aplinkybės

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, AutoKorona pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto informavusi klientą.